[ společnost ]

Vítejte na webu společnosti prosperitum s.r.o.

Naše společnost byla založena na konci roku 2014, nicméně i přes krátkou historii naší společnosti, mají lidé pracující v ní dlouholeté zkušenosti ve všech oblastech služeb, které vám naše společnost nabízí. Díky tomu vám můžeme přes krátkou historii naší společnosti nabídnout mnoho zkušeností, je za námi velké množství úspěšných projektů a proto jsme těmi pravými partnery pro váš růst.

[ nahoru ]

[ naše služby ]

Naše společnost nabízí svým klientům především služby v oblasti komplexního zabezpečení realizace staveb, založených na konstrukčním systému ASTRON. Dále svým klientům poskytujeme služby vedení účetnictví, daňového poradenství a mzdové agendy. V rámci komplexnosti služeb jsme schopni svým klientům nabídnout i služby z oblasti právního poradenství. K jednotlivým oblastem našich služeb viz níže.


realizace staveb

Naše společnost vám může nabídnout kompletní zajištění výstavby vašeho výrobního, logistického či administrativního projektu od počáteční fáze projektu a vyřizování stavebních povolení, až po samotnou realizaci výstavby a předání do užívání. To vše díky využívání flexibilního systému Astron.

Systém Astron je jedničkou na Evropském trhu v ocelových halách. Díky 50-ti leté zkušenosti, 42 mil. m2 referenčních objektů z oceli a výrobní kapacitě až 70 hal týdně, nabízí jistotu a záruku kvalitního konstrukčního systému poskytovaného velkou evropskou skupinou firem s partnery na různých místech Evropy.

Jak již bylo uvedeno výše, typickým využitím stavebního systému Astron jsou skladovací a výrobní budovy, parkovací domy, administrativní budovy, letecké hangáry, sportovní haly, supermarkety, jezdecké haly, autosalony, dílny, recyklační haly a další.

Konstrukční systém ASTRON umožňuje tvůrčí volnost a bezproblémové zapojení tradičních stavebních materiálů jako je kámen, dřevo, sklo a beton. Rovněž je samozřejmostí optimalizovat budovy podle Vašich potřeb, podle Vašeho specifického využití budovy, či konstruktivním speciálním řešením.

Jsme autorizovaným stavebním partnerem výrobce ocelový hal a budov Astron Building S.A.

[ nahoru ]


účetnictví a daňové poradenství

Svým klientům nabízíme komplexní služby v oblasti externího vedení podvojného účetnictví, daňové evidence, mzdové a personální agendy, daňového přiznání a dalších služeb. Pokud máte zájem o vytvoření předběžné kalkulace na naše služby, která vám bude ušita přímo na míru, vyplňte poptávkových formulář, na který odkazujeme níže. Rádi se vám budeme věnovat.

Oblasti poskytovaných služeb

  • podvojné účetnictví
  • daňová evidence
  • daňové přiznání
  • personalistika a mzdy

Bližší informace naleznete na webových stránkách k účetnictví a daňovému poradenství.

[ nahoru ]


právní služby

V rámci naší spolupráce s advokátní kanceláří Mgr. Pavla Hynka zabezpečeujeme našim klientům širokou škálu právních služeb z oblasti občanského a rodinného práva, práva obchodního, pracovního, správního a trestního práva.

Oblasti poskytovaných služeb

  • právní služby pro občany
  • právní pomoc podnikatelům
  • advokátní úschovy a odborná spolupráce

Bližší informace naleznete na webových stránkách Advokátní kanceláře Mgr. Pavel Hynek.

[ nahoru ]

[ reference ]

Zaměstnanci a spolupracovníci naši společnosti mají v rámci realizace staveb skutečně mnohaleté zkušenosti se stavebním systémem společnosti Astron Buildings S. A. I díky tomu jsme jedním z jejich evropských autorizovaných partnerů.

Kompletní přehled více jak 40 referenčních stavebních projektů, na kterých spolupracoval pan Ladislav Barabáš se společností Astron Buildings S. A. v rámci své stavitelské praxe v České republice a na Slovensku, si můžete stahnout v tomto přehledu referencí (PDF, 632 kB).

[ vybraní klienti ]

[ nahoru ]

[ kontakty ]

Vážení návštěvníci a klienti, pokud nás budete chtít z jakéhokoliv důvodu kontaktovat, můžete tak učinit pomocí níže uvedených kontaktních údajů. Rádi se vám budeme věnovat.

prosperitum s.r.o.
IČ: 03630561
DIČ: CZ03630561

Lidická 394/49
266 01 Beroun

Zavolejte nám
(+420) 721 226 126

Napište nám
info(at)prosperitum.cz

www.prosperitum.cz
www.prosperitum.eu

Najděte nás na mapě
mapy.cz / googlemaps.com

Společnost je zapsána u Městského soudu v Praze, spisová značka C 235258.

[ nahoru ]